Як у форс-мажорних ситуаціях зберегти лідерство

Викладачі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету Альфреда Нобеля взяли участь у події-презентації програми «Бізнес-медіатор» Академії Мюнхенської ТПП. Презентацію провела доктор Renate Dendorfer-Ditges, що дозволило познайомитися з особливостями комерційної медіації у Німеччині.

Галина Єрьоменко з CEO Українського Центру Медіації організувала дискусію за темою «Бізнес-медіація і лідерство: чому одне неможливе без іншого», в рамках якої обговорювали питання щодо інструментів медіатора, які допоможуть знайти додатковий ресурс для компанії; чому медіація виграє в непередбачуваних ситуаціях; як працювати з зацікавленими особами так, щоб конфронтацію перетворити на співпрацю.

Інформація корисна в умовах невизначеності для розвитку емоційної компетентності.