Захист групових проєктів в рамках семінару-тренінгу "Підготовка закладів вищої освіти до проходження міжнародних акредитацій за Європейськими стандартами якості"

Відбувся захист групових проєктів в рамках семінару-тренінгу "Підготовка закладів вищої освіти до проходження міжнародних акредитацій за Європейськими стандартами якості"

Попереду ще індивідуальна робота учасників над проєктом, що враховує потреби власних ЗВО. А також можливість консультаційної зустрічі для отримання зворотнього зв’язку від спікерів-експертів.

Безмежно вдячні слухачам семінару-тренінгу за проявлену активність, великий інтерес до теми та жваві дискусії.

А також спікерам-експертам за великий професіоналізм, любов до справи та самовідданість.