Захист підприємницьких ідей

Здобувачі 1 курсу кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля протягом весняного семестру розробляли проєкти бізнес-ідей щодо провадження підприємницької діяльності за різними видами.

Обиралися сфери підприємницької діяльності для розробки підприємницької ідеї на підставі класифікатора (КВЕД).

Оформили картки реєстрації підприємницької ідеї.

Зустрічалися з фахівцями-практиками: ФОП та власниками юридичних підприємств.
Провели опитування потенційних споживачів з метою перевірки доцільності впровадження підприємницької ідеї. Визначили потенційний портрет споживача.

Розробили й захистили план просування бізнес-ідеї. Шляхом голосування обрали п’ять кращих ідей, яких чекають не тільки призи від спонсорів, але й можлива перспектива втілення в життя.

Кінцевим етапом були розробка й захист міні бізнес-плану.

Залишилося багато непізнаного, але попереду старші курси для поглиблення знань і формування нових ідей!