Захист прав споживачів – цивілізаційні традиції

15 березня цивілізований світ відзначає Всесвітній день захисту прав споживачів.

В цей день у Києві ЗВО-партнери з України, Австрії, Польщі, Болгарії, Словенії та представники міжнародних організацій споживачів, міжнародного товариства товарознавців та технологів провели онлайн форум World consumer rights day 2022. Лейтмотив теми «Війна. Права людини» полягає в праві споживача на отримання якісних послуг у сфері управління, торгівлі, товарознавства, логістики, комунікацій тощо. Завданням вищої школи є активний вплив на реформування системи захисту споживача: від надання якісних освітніх послуг до практичної організації й функціонування бізнесу в умовах війни та забезпечення якісного споживання.

Децентралізація, диджиталізація трансформували бізнес-середовище й дозволили Україні в умовах війни забезпечувати регулярне постачання товарів та послуг населенню та армії. Усі сфери національної економіки України змогли мобілізуватися та протистояти агресії.

Розглянуто різні напрями організації захисту прав споживачів в Україні. Запропоновано створення незалежного державного органу їх захисту й вироблення спеціальних законів, регулюючих фінансову безпеку користувачів.

Єдність і розв'язання поточних проблем, світова підтримка, мотивація українців та бізнесу є запорукою перемоги!

Здобувачі вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля зібралися в цей день, щоб довести право на освіту й таким чином підтримати майбутнє України, якій знадобляться професіонали, щоб відбудувати економіку ще більш розвиненою, а країну квітучою!

Все буде Україна!