Закордонне стажування – 2019: спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»

Довгоочікуваний день для багатьох студентів настав 13 грудня 2019 року – у цей день 64 здобувачі спеціальностей «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» та деяких інших отримали Сертифікати про проходження закордонного стажування в готелі Prestige Deluxe Hotel Aquapark Club - Nisipurile de Aur Prestige Deluxe Hotel Aquapark Club з рук менеджера готелю, пана Дмитра, який завітав до Кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля.

З цим готелем кафедра тісно співпрацює вже не вперше, і тому має низку гарантій щодо працевлаштування, безпеки, дбайливого ставлення до студентів.

Студенти одержали не тільки сертифікат – вони отримали підтвердження високого рівня володіння професійними навичками, які дозволяють їм працювати в готельному, ресторанному та туристичному бізнесі.

Таке стажування – крок до професійного зростання, який значно підвищує конкурентоспроможність наших студентів на ринку праці.

Студенти також ознайомилися зі змінами програм стажування на майбутній сезон, приємною новиною, в тому числі, стало деяке підвищення заробітних плат – адже стажування оплачуване.

Вітаємо наших здобувачів з отриманням сертифікатів!

Надихаймося на активне літо!

Розповісти