Заняття проходять за розкладом!

Останні тижні вже звичними стали заняття у форматі відеоконференцій ZOOM. 21 квітня 2020 р. студенти 1 курсу кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля звітували про виконання 2-го індивідуального завдання в межах дисципліни «Підприємництво».

Сутність їх індивідуальних розробок полягає в пропозиції підприємницької ідеї, яку потрібно віртуально, а можливо й реально впровадити в бізнес-середовище. Після вибору виду економічної діяльності й короткого опису власної ідеї студенти провели опитування серед респондентів щодо доцільності її впровадження й оформили звіт за його результатами (1-ше індивідуальне завдання).

Шлях був тернистий: «розпадалися» команди, змінювалися види діяльності й самі ідеї. Але практично всі дійшли до презентування пропозиції рекламними засобами на загал. Демонстрували презентації, відповідали на питання, відстоювали свою й переконували однокурсників, що бізнес-ідею можна пропонувати.

До наступних цікавих і корисних занять!