Заняття в Школі бізнесу і логістики

На грудневому занятті в школі бізнесу і логістики, що започаткована кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля для школярів з метою допомоги у визначенні ними майбутньої професії та активного їх залучення до студентського життя, були розглянуті актуальні питання, пов’язані з формуванням основ знань про підприємництво.

Заняття проходили в активній формі спілкування викладача і слухачів школи, вирішення завдань, пошуку відповідей на створені ситуації.

Шляхом обговорення учасники дійшли висновку, що підприємництво пов’язано з будь-якою сферою економічної діяльності, оскільки кінцевою метою є отримання прибутку.

Ознайомилися і виділили основні риси підприємця. І відразу методом тестування перевірили, наскільки швидко можуть орієнтуватися в різних ситуаціях. Зробили для себе висновок: уміння швидко реагувати, у тому числі нестандартним способом – основа успіху в конкурентній боротьбі.

Далі ознайомилися з процесом отримання прибутку в результаті здійснення підприємницьких операцій. Дійшли висновку, що без продажів не буває бізнесу. Щоб їх збільшити є декілька інструментів: пропозиція особливого продукту; розширення сегментів продажів; доречна презентація пропонованого продукту.

Після перегляду мультфільму про те, як старий корову продавав, проаналізували, які процеси, об’єкт, суб’єкти, додаткові процеси, способи подання товару були продемонстровані в цьому фільмі.

Розглянули конкретні прийоми збільшення обсягів продажів, зокрема, шляхом введення нової назви пропонованого продукту.

Розглянули, які ресурси потрібно мати для організації успішного бізнесу. Зокрема, зупинилися на трудових ресурсах та ролі кадрів.

В кінці заняття дійшли висновку, що підприємцями не народжуються, ними стають шляхом придбання знань, досвіду, набуття підприємницьких здібностей.

Заняття було насиченим, залучення слухачів школи було постійним і настільки об’ємним, що півтори години пролетіли досить швидко.

Учасники дізналися багато нового й подякували за нюанси великого майбутнього шляху, наповненого несподіванками, про які краще знати завчасно!

Розповісти