Заняття в школі бізнесу і логістики

17 січня 2020 р. професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Університету імені Альфреда Нобеля д.е.н. Павлова В.А провела заняття з основ підприємництва для учнів 11 класу КЗО «СЗШ № 83» Дніпровської міської ради.

Заняття проходили в активній формі спілкування викладача та учнів, вирішення завдань, пошуку відповідей на створені ситуації.

Учасники змогли перевірити себе на вміння швидко орієнтуватися в різних ситуаціях, у тому числі нестандартним способом.

Після показу фільму виконали завдання, яке передбачало аналіз процесів, об’єктів, суб’єктів, додаткових процесів, способів подання товару, що були продемонстровані в фільмі.

Ознайомившись з процесом отримання прибутку в результаті здійснення підприємницьких операцій, змогли виділити інструменти збільшення обсягів продажів: пропозиція особливого продукту; розширення сегментів продажів; доречна презентація пропонованого продукту. Розрахували суму прибутку за різних вихідних даних.

Розглянули конкретні прийоми збільшення обсягів продажів, зокрема, шляхом введення нової назви пропонованого продукту.

Далі ознайомилися з процесом отримання прибутку в результаті здійснення підприємницьких операцій. Розглянули, які ресурси потрібно мати для організації успішного бізнесу.

Учасники дізналися про нові для себе знання щодо місця кожного суб’єкта діяльності в товарно-грошових відносинах та отримали поради щодо вибору майбутньої професії.

Розповісти