Заняття в школі бізнесу і логістики

Кафедра міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля провела заняття у Школі бізнесу і логістики на тему: Брейнстормінг у підприємництві.

Разом зі слухачами розглянули питання щодо обговорення варіантів вирішення ситуацій, обираючи найкращий для досягнення поставленої мети.

Одним з етапів заняття було розв’язання квестворду «Розподіліть «урожай» за корзинами». За трьома «корзинами» розподілялись показники, що характеризують матеріальні, трудові, фінансові ресурси.

Далі учасники розраховували прибуток і рентабельність, знаходили джерела фінансування господарської діяльності. На занятті знайомилися з міжнародними аспектами підприємництва.

Було ще багато різних завдань, вирішення яких залучало майбутніх абітурієнтів до маленьких «таємниць» бізнесу і формувало уявлення про професію!