Заняття в Школі бізнесу та логістики

16 грудня 2021 р. представники кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля провели заняття з учнями гімназії №3 м. Дніпра в рамках проєкту «Технологія успіху».

Доценти кафедри Кузьменко Оксана, Рижкова Галина, Сергєєва Олена розглянули зі слухачами питання, пов’язані з рекламою у бізнесі, фальсифікацією товарів й під час інтенсиву обговорили сучасні підходи й методи реалізації зазначених процесів на практиці.

Крім того, викладачі відповіли на питання, пов’язані зі вступом до університету, виробництвом харчових продуктів та їх зберіганням, а також бізнес комунікаціями.

Питання, які обговорювалися на зустрічі, викликали жвавий інтерес та спонукали до дискусії, оскільки підприємницька діяльність завжди залишається привабливою для молоді, бо, перед усім, асоціюється з економічної свободою, можливістю самостійно приймати ділові рішення, досягати особистісного успіху і матеріального добробуту.

Такі заняття є першим кроком до занурення у майбутню професію, пізнання професійних знань і умінь для успіху в ній.