Заняття з фахівцями-практиками

Для здобувачів вищої освіти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Університету імені Альфреда Нобеля в рамках курсу «Комерційна діяльність» пройшло заняття на тему «Активізація продажу товарів», яке провела Берковська Наталія, фрілансер та cmm-фахівець.

Разом з Наталією Берковською, випускницею кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва, нинішні здобувачі розглянули проблеми, що стосуються активізації продажів через платформу Instagram, а саме: як створити привабливу сторінку, як розробити контент-план для Instagram, як просувати бренд через Instagram, як використати можливості таргетованої реклами.

Зустрічі з практиками різних сфер діяльності для майбутніх фахівців є основою формування їх професіоналізму!