Заняття з міжнародної торгівлі з Мілану

Здобувачі вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля прослухали лекцію з міжнародної торгівлі, яку провела Вікторія Лапа, PhD з юридичних наук з Університету Бокконі (м. Мілан, Італія).

Міжнародна торгівля для будь-якої країни є важливою з позиції її залученості до світової спільноти. Діяльність суб’єктів міжнародної торгівлі базується на зовнішньоекономічній і зовнішньоторговельній політиці, напрями якої, своєю чергою, визначаються системою їх регулювання на різних рівнях. Зокрема, на глобальному рівні міжнародна торгівля регулюється рішеннями світових організацій. Світова організація торгівлі посідає серед них висхідне місце.

Тож, лекція пані Вікторії «Світова організація торгівлі: від злету до падіння», проведена в інтерактивному форматі, стала важливим джерелом інформації про структуру СОТ, окремі торговельні суперечки й останні події в СОТ (торговельні війни й стратегія США), які призвели до кризи в органі із вирішення спорів у СОТ.

Такі заняття корисні для здобувачів, як з позиції інформативності, так і з позиції набуття досвіду щодо методики проведення занять в італійському університеті та занурення в них українських студентів.