Засідання клубу аспірантів

12 лютого 2020 року в Університеті імені Альфреда Нобеля було проведено засідання клубу аспірантів, на якому були присутні випускники аспірантури Вошколуп Ганна, Бикова Вікторія, Токарєва Анастасія, Сороквашин Сергій, Устименко Юрій, випускниця докторантури д.пед.н. Лебідь Ольга Валеріївна та аспіранти 1-2 років навчання Коваль Діана, Андрєєв Віталій, Дербак Ольга, Феднова Ірина, Карпова Марина, Бобир Ольга.

На зустрічі були присутні д.пед.н., професор Волкова Наталія Павлівна, завідувач відділу аспірантури та докторантури Куянова Світлана Іванівна, докторант Шевченко Валентина Миколаївна.

Випускники розповіли аспірантам про своє навчання в аспірантурі, взаємовідносини зі своїми науковими керівниками, захисти дисертацій в спецраді університету та інших ВНЗ. Дуже захоплено розповідали Ганна Вошколуп та Андрєєв Віталій про підготовку спектаклю «Бегущая по волнам» силами аспірантів університету. Як вони пройшли цей шлях, що вони здобули при цьому. Їх побажання продовжувати розвиватися в цьому напрямку в театрі аспірантів та докторантів.

Після цього перед присутніми виступив студент-скрипаль 1 курсу Дніпропетровської Академії Музики ім М. Глінки Олександр. І ми зрозуміли, що музика єднає душі. Закінчилось засідання клубу оваціями та захопленими «Браво!»