Засідання Клубу аспірантів

15 квітня 2020 року відбулось засідання Клубу аспірантів. Присутніми були аспіранти за спеціальністю 015 Професійна освіта (1-4 року навчання). Майстер-клас проводила Волкова Наталія Павлівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи, гарант освітньо-наукової програми «Професійна освіта».

На засіданні були присутні завідувач відділу аспірантури та докторантури Куянова Світлана Іванівна та доктор педагогічних наук, професор кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи Лебідь Ольга Валеріївна.

Обговорювались питання подальшої організації навчально-виховного процесу в умовах карантину.

Упродовж зустрічі аспіранти мали можливість отримати відповіді щодо проблем, які виникають у них під час написання дисертаційного дослідження.