Засідання клубу «Financial and accounting life» – обговорюємо діджитал технології в фінансах

4 грудня 2020 року першокурсники програми «Інноваційні фінанси: цифрові технології» мали змогу виступати перед студентами й школярами, де презентували свої презентації у рамках засідання клубу «Financial and accounting life».

Серед питань, що обговорювалися, були наступні:

1. Google Pay, Apple Pay, Alipay, Tap on Phone
  2. NFC системи
  3. PrivatPay, Paypal
  4. Цифровий гаманець
  5. Фінтех-єдинороги
  6. Хмарні технології (Alibaba Cloud, Ant Financial Cloud - хмари для фінансових сервісів)
  7. PayPass - оплата покупок в один дотик.

Теми, що досліджували студенти, виявилися настільки цікавими для слухачів, що кожна викликала дискусію – про нормативне регулювання, зручність відповідних сервісів, безпеку їх використання, перспективи розвитку... Студенти старших курсів активно підтримували першокурсників своїми доповненнями.

По закінченню дискусії старшокурсники висловили вдячність першокурсникам за надану цікаву інформацію, побажали успіхів в навчанні та захотіли зустрічатися знов і знов.

Далі буде…