Засідання клубу «Формула успіху» здобувачів спеціальності «Менеджмент» – досвід культурного менеджменту від практиків

8 листопада 2019 року відбулося засідання професійного клубу «Формула успіху» здобувачів спеціальності «Менеджмент». Формат клубу передбачає зустрічі з фахівцями в галузі управління, які діляться досвідом з майбутніми менеджерами.

Цього разу гостею клубу була Дробахіна Тетяна, PR-директорка фестивалів Book Space та «Джаз на Дніпрі».

Дробахіна Тетяна розповіла про свою кар’єру в продажах IT та культурному менеджменті. Особливий інтерес та питання викликали організація та проведення фестивалів Book Space та «Джаз на Дніпрі». Дуже цікавими були думки Тетяни щодо управління життям та кар’єрою, з огляду на концепцію «Життя – гра».

Дякуємо Тетяні Дробахіній за інтересні практичні кейси з проведення масштабних культурних заходів у нашому місті та практичні поради щодо досягнення цілей. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Розповісти