Засідання Освітнього центру B2B

Відбулося чергове засідання Освітнього центру B2B, що функціонує на базі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля.

Учасники засідання обговорювали вкрай важливу тему: «Продовольча безпека та ринок землі в Україні», спікером якої був старший менеджер продаж Компанії «Маїс» Михайло Апурін – випускник кафедри.

На сьогодні проблема забезпечення населення продовольством та продовольчої безпеки країни є нагальною й актуальною. Всі ключові питання, що розглядалися, викликали безумовну зацікавленість. Обговорення було жвавим, підіймалися різні аспекти, пов’язані з розвитком аграрної сфери. В процесі спілкували учасники торкнулися гострих питань щодо зовнішньоекономічної діяльності, порівняння вітчизняної аграрної галузі з європейськими країнами, можливостей виробництва екологічно чистої продукції та інших.

Подаючи інформацію про свою роботу, Михайло Анатолійович поділився власними досягненнями, що було корисним для всіх, хто був присутнім на засіданні!

Такі зустрічі є взаємно збагачуючими для учасників B2B.

До нових зустрічей!