Засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти "Можливості та перспективи міждисциплінарного навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля"

18.02.2021 р. відбулось чергове засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти за темою "Можливості та перспективи міждисциплінарного навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля".

У засіданні взяла участь проректор із забезпечення якості вищої освіти, кандидат економічних наук, доцент Шкура Ірина Сергіївна. Крім членів Студентського об’єднання були також запрошені здобувачі-члени груп зі змісту та якості вищої освіти. Під час засідання відбулось ознайомлення з сутністю міждисциплінарного навчання та його розвитком у світі, можливостями реалізації міждисциплінарного навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля, професійними та особистими перспективами щодо його здійснення.

Міждисциплінарне навчання лежить в основі нових підходів до освіти, хоча сама ідея інтеграції не є новою. Формами міждисциплінарного навчання, доступними для здобувачів Університету імені Альфреда, є, по-перше, свідомий вибір вибіркових дисциплін, що дозволить реалізувати дійсно індивідуальну освітню траєкторію; по-друге, міждисциплінарні зв’язки в межах освітніх програм; по-третє, навчання за двома освітніми програмами, по-четверте, вибір освітніх програм, які за своєю суттю є міждисциплінарними.

Завдяки своїй актуальності, запропонована тема зацікавила учасників засідання та спровокувала жваву дискусію. Біла А. та Шепотько К. поділилися власним досвідом з питань, що обговорювали. Учасники засідання запропонували такі перспективні на їх погляд міждисциплінарні поєднання «Маркетинг+Психологія», «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність+Психологія», «Економіка+Право», «Туризм+Психологія» та ін.

Департамент дидактики щиро вдячний проректору із забезпечення якості вищої освіти Шкура І.С. та здобувачам, які взяли участь у засіданні.

Далі буде….