Засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти «Особливості та перспективи навчання on-line»

15 травня відбулось засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти (Ідентифікатор конференції в ZOOM 467 792 3343) Учасники – представники майже всіх спеціальностей бакалаврату та магістратури – активно обговорювали особливості та перспективи навчання on-line. У засіданні взяла участь проректор із забезпечення якості вищої освіти, канд.екон.наук, доц. Шкура І.С.

Учасники засідання поділились власним досвідом дистанційного навчання. Оскільки серед членів Студентського об’єднання з якості вищої освіти є ті здобувачі, що зараз перебувають за кордоном в рамках участі у програмі міжнародної академічної мобільності «ERASMUS+» (Шепотько К.), було цікаво і корисно порівняти специфіку дистанційного навчання в іноземних Вишах та в Університеті.

Завдяки оперативній реорганізації освітнього процесу в Університеті імені Альфреда Нобеля, набуття нових знань за кордоном виявилось безпроблемним. Також, магістр Біла O., що паралельно навчається за кількома освітньо-професійними програмами («Право» та «Філологія (переклад)») підкреслила, що on-line формат навчання в Університеті дозволяє одночасно отримувати якісну освіту за кількома спеціальностями.

Здобувачі внесли конкретні пропозиції по удосконаленню on-line навчання, які обов’язково будуть враховані при подальшій організації освітнього процесу в Університеті.

Департамент дидактики висловлює щиру вдячність всім учасникам засідання!