Завершення навчального модуля Smart Mobility

Студенти 3 курсу кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва завершили навчальний модуль Smart Mobility (курс «Комерційна логістика», викладач Г.А. Рижкова) в рамках міжнародного проєкту «Цифрова Україна: забезпечення академічного успіху в умовах кризи», ініційованого Бранденбурзьким університетом прикладних наук (Німеччина). Проєкт спрямований на використання цифрових інструментів для організації навчання та забезпечення ефективної взаємодії групи.

Занурення в технології Smart Mobility, проведення моніторингу спостережень та особистий досвід студентів дозволив сформувати розуміння та усвідомити значущість розвитку цифрової економіки й обговорити її реальність та майбутнє.

Студентами розроблено й представлено для обговорення роботи, пропозиції за якими розкривають шляхи забезпечення розумної мобільності:

• Система Smart Mobility, як ефективний інструмент в управлінні містом;
  • Вплив соціальних мереж на покращення рівня життя;
  • Трансформація в управлінні міським транспортом та поліпшення комфорту жителів міст;
  • Заходи скорочення пересування людей в міському середовищі;
  • Вплив цифровізації на рівень безпеки та комфорту жителів міст;
  • Мобільність, як один із шляхів вирішення екологічних проблем у містах;
  • Зміна способу життя жителів міст за рахунок цифровізації;
  • Вплив Smart Mobility на розвиток сфери послуг;
  • Smart Mobility та безпека громадян: позитивні наслідки;
  • Шляхи захисту особистих даних громадян за розвитку цифровізації;
  • Smart Mobility та зміни умов праці: переваги й ризики;
  • Впровадження елементів Smart Mobility та її вплив на життя містян.

Сподіваємось на перемогу й продовження проєкту, який дозволяє отримувати українським студентам якісний освітній контент. Використання нових цифрових інструментів та платформ, сучасних підходів до навчання суттєво посилюють академічну перевагу студентів кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва.