Збирай монети – рятуй життя

Студенти фінансисти приєдналися до акції Національного банку України та благодійного фонду "Таблеточки" для допомоги дітям. Монетки номіналом 25 копійок, що перестали бути платіжним засобом із 01 жовтня 2020 року, були відправлені в спеціальну коробку, що буде здана у банк, який перекаже зібрані кошти на рахунок фонду "Таблеточки".

Національний банк України та благодійний фонд "Таблеточки" ініціювали проведення благодійної акції "Монетки дітям". Ця ініціатива передбачає збір по всій Україні монет номіналом 25 копійок, які будуть використані для допомоги онкохворим дітям.

Акція проходить з 01 до 30 вересня 2021 року. Кожен громадянин може долучитися до цієї акції, аби в простий спосіб зібрати монети й перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.