Здобувачі освітньої програми маркетинг скористалися міжнародними можливостями

Весняного навчального семестру 2020-2021 н.р. здобувачі освітньої програми "Маркетинг" вирішили підкорити Європу та провести семестр в європейських закладах вищої освіти. Адже Університет імені Альфреда Нобеля пропонує унікальні міжнародні можливості для здобувачів освітніх програм: грантові програми мобільності та ексклюзивну програму "Семестр за кордоном", коли студенти можуть навчатися впродовж семестру в університеті-партнері.

Анастасія Хоменко, яка другий рік навчається на англомовній освітній програмі "Marketing", виграла стипендію за програмою міжнародної мобільності Erasmus+. Наразі вона навчається в Академії Леона Козьмінського (Варшава, Польща).

"Зараз я навчаюся в Академії Леона Козьмінського, що посідає місце у ТОП польських закладів вищої освіти. Спрямування Академії - економіка та бізнес-освіта, тому мені, як маркетологу, навчатися тут не лише приємно, а надзвичайно корисно. Чесно, після року навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля, не можу сказати, що бачу велику різницю у якості вищої освіти. Мені подобається усвідомлювати, що якість освіти в Університеті імені Альфреда Нобеля дійсно європейська." - написала Анастасія на своїй сторінці в Instagram.

Валерія Степанович, яка також другий рік навчається на англомовній освітній програмі "Marketing", та Єва Кучугурна, яка другий рік вивчає "Маркетинг: Рекламу та бізнес комунікації", проводять семестр в Хорватії та навчаються у Рієцькому університеті, третьому найбільшому університеті Хорватії.

Ганна Петренко, яка також другий рік навчається на англомовній освітній програмі "Marketing", наразі перебуває в іспанському місті Кадіс за програмою семестр за кордоном та навчається в Universidad de Cádiz.

Валерія, Єва та Ганна поїхали за програмою "Семестр за кордоном" - це унікальна програма для здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля, яка дає можливість провести семестр в університеті-партнері, а оплачувати лише дорогу та проживання. Цією можливістю вже скористалися багато здобувачів і не раз.

Всі оцінки за навчання в європейських університетах буде занесено у додаток до диплома дівчат, тому дипломи у них будуть конкурентними, тобто будуть на порядок відрізнятися від дипломів інших випускників, бакалаврів з маркетингу.

Бажаєте скористатися міжнародними можливостями, які пропонує Університет імені Альфреда Нобеля? Завітайте до кабінету 2601 та дізнайся про всі доступні програми та стипендії для здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля!

А маркетинг вивчайте в Університеті імені Альфреда Нобеля! Освітня програма "Маркетинг" має цілий ряд вагомих переваг і минулого року опинилася на першому місті у Дніпрі за кількістю здобувачів, які були зараховані на контракт. Крім цього, здобувачі освітньої програми "Маркетинг" Університету імені Альфреда Нобеля, як бачите, мають багато міжнародних можливостей.

Фото надала Єва Кучугурна