Зустріч голів комітетів студентського парламенту з ректором Університету

Сьогодні голови студентського парламенту окремих комітетів завітали до ректора Сергія Холода з презентацією своєї роботи за 2021-2022 / 2022-2023 навчальні роки.

Активні студенти презентували комітети, які зараз активно працюють як в онлайн, так і в офлайн форматі.

Президент СПУ Нікіта Володарський розказав, як він бачить розвиток студентського парламенту.

Лянна Поліна голова комітету креативу, яка відповідає також за соціальні мережі від СПУ, презентувала новий проєкт: офіційну сторінку у TikTok

Так. перший заступник голови студентського парламенту Гушул Альона розповіла про те, як ми шукаємо та починаємо співпрацювати з майбутніми партнерами.

Сергій Холод познайомив активістів університету з частиною своєї команди, а також надав цінні рекомендації та поради задля процвітання їхньої справи.