Зустріч проректорів з першокурсниками

Президент, проректори та адміністрація Університету імені Альфреда Нобеля завжди відкриті для спілкування зі студентами, особливо першокурсниками, адже це додаткова можливість розповісти та пояснити процеси, які забезпечують якісне навчання в Університеті, науку та студентські наукові конференції та конкурси (та нагадати студентам, що наукові досягнення є підставою для отримання стипендій, які пропонує Університет імені Альфреда Нобеля), унікальні міжнародні можливості, які пропонуються студентам, а також почути запитання та побажання від першокурсників.

Зустрічі з першокурсниками відбулися 12 та 22 листопада. На них були присутні проректори та керівники структурних підрозділів:

Сергій Пєтков, перший проректор Університету імені Альфреда Нобеля,

Тетяна Мішустіна, проректор зі стратегічного розвитку та комунікацій,

Ірина Шкура, проректор із забезпечення якості вищої освіти,

Ганна Степанова, проректор з наукової діяльності,

Тамара Іщенко, проректор з питань міжнародного співробітництва та міжнародної акредитації,

Віктор Шуба, завідувач кафедри фізичного виховання та баскетболу

Володимир Лановяк, начальник департаменту адміністративно-господарської діяльності

Сергій Перунов, директор Nobel Medical Center

Амір Ступіш, голова студентського Парламенту

Такі зустрічі проректорів та студентів стали вже доброю традицією в сучасному Університеті імені Альфреда Нобеля, адже двері кабінету кожного проректора, кожного відділу або департаменту відкриті для студентів, тож вони завжди можуть звернутися з запитаннями чи пропозиціями до керівництва Університету імені Альфреда Нобеля.

Маємо безліч прикладів:

Студенти ініціювали міжнародне свято День Єднання студентів країн Європи, Америки, Азії та Африки, підтримали ідею та провели грандіозне свято, вже двічі.

Хлопці хотіли грати не лише у баскетбол, тож тепер збираємо команду з футболу та кіберспорту та шукаємо місце для проведення тренувань.

Студентам не вистачало літературного та театрального гуртка – з цього року вже відбуваються літературно-театральні зустрічі та повним ходом йдуть репетиції новорічної вистави.

Захотіли пройти експрес-курс МВА – запустили Школу стартапів.

В Університеті імені Альфреда Нобеля все можливо – лише потрібно заявити та обґрунтувати свою точку зору.

Саме так і відбувається під час щорічних зустрічей Президента Університету імені Альфреда Нобеля та проректорів зі студентами – вирішуємо все разом зі студентами!

Підказки студентам:

Щодо якості освіти та навчального процесу слід звертатися до департаменту дидактики (2202 або 2211).

Щодо наукової діяльності, конференцій та конкурсів ласкаво просимо до наукового відділу (2401).

Бажаєте дізнатися про міжнародні можливості (навчання та стажування), тоді завітайте до Центру європейських проєктів (2601).

Обговорити ідеї або стати активістом, то приходьте до Студентського Парламенту (2208)

За медичною допомогою звертайтеся до фахівців Nobel Medical Center (вул. Юліуша Словацького, 14, (067) 474-77-50).

Розповісти