Зустріч ректора Університету імені Альфреда Нобеля з директором Альянс Франсез м. Дніпра

11 листопада відбулася зустріч ректора Університету імені Альфреда Нобеля, Сергія Борисовича Холода, з директором Альянс Франсез м. Дніпра, Тібо Аюном. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.

Ректор заявив про чіткий намір активно розвивати франкомовний напрямок в Університеті та сприяти співробітництву з франкомовними партнерами, зокрема, з Асоціацією Альянс Франсез.

Обидві сторони висловили свою зацікавленість у співпраці та готовності до активної взаємодії в галузі викладання французької мови, розвитку університетського франко-українського партнерства та зв'язків із франкомовними підприємствами, а також сумісної участі в культурних та освітянських проєктах.