Зустріч з депутаткою Дніпропетровської обласної ради

Студенти-політологи другого курсу отримали можливість поспілкуватись з Валерією Світлою, новообраною депутаткою Дніпропетровської обласної ради, радником патронатної служби Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Ще недавно вона сама навчалась на політолога, а сьогодні віртуально відвідала гостьову лекцію в рамках предмету "Державне управління та місцеве самоврядування" вже як успішний професіонал.

В рамках лекції Валерія розповіла, які можливості освіта політолога надає для кар’єри в органах державного управління та місцевого самоврядування, а також поділилась досвідом – як максимально активно використати роки навчання в університеті та обговорили зі студентами можливості та напрямки співпраці.