Зустріч з головним бухгалтером торгового дому «Вега Україна»

А що ти знаєш про роботу бухгалтера?

Дуже цікаве питання, яке часто постає перед студентами спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Облік і оподаткування».

Саме тому на засідання клубу «Financial and accounting life» 11 грудня 2020 року ми запросили головного бухгалтера торгового дому «Вега Україна» Ляшка Дмитра Юрійовича, к.е.н., доцента.

Дмитро Юрійович провів дуже цікаву інтерактивну лекцію для студентів 1-4 курсів на тему: «Робота бухгалтерії торгової корпорації на ринку України в умовах карантину».

Протягом зустрічі студенти заглибилися у роботу бухгалтерії: дізналися, що робочий день починається з перевірки банківських платежів, що кожного дня бухгалтеру потрібно створювати первинні документи у програмі 1С, заповнювати у програмі M.E.Doc податкові накладні й податкові декларації та перевіряти їх проходження у податковій.

Студенти також мали змогу познайомитися з продукцією корпорації «Вега Україна», особливостями віддаленого доступу: як координується робота бухгалтерії, як розподіляються і контролюються обов’язки працівників, як приймаються управлінські рішення, яку інформацію подає бухгалтерія іншим відділам.

Розповідь була настільки цікавою, що студенти не помітили, як сплинув час. Активною була дискусія після лекції, коли студенти цікавилися діджиталізацією в роботі бухгалтера, а також - які ще знання їм необхідно прокачати для отримання цікавої роботи у майбутньому.

Дмитро Юрійович наголосив, наскільки важливо спочатку зрозуміти та вивчити теорію бухгалтерського обліку, англійську та інші іноземні мови, стежити за змінами законодавства та опановувати професійні комп’ютерні програми.

Наприкінці усі висловили побажання зустрітися ще…