Зустрічаємо офіційну делегацію університету Мугла Сіткі Кочман (Мугла, Туреччина)

20 лютого в Університет імені Альфреда Нобеля прибула офіційна делегація з університету Мугла Сіткі Кочман (Мугла, Туреччина), на чолі з ректором Гусейном Чечеком.

Головна мета візиту, який триває 20-22 лютого, – детальне обговорення умов вигідного партнерства між турецьким та українським університетом.

Під час офіційної зустрічі президента та проректорів Університету імені Альфреда Нобеля з представниками делегації було озвучено та затверджено плани щодо подальшої співпраці та підписано план роботи на час перебування делегації в Дніпрі.

Візит офіційної делегації університету Мугла Сіткі Кочман

21 лютого в Університеті імені Альфреда Нобеля приймали офіційну делегацію університету Мугла Сіткі Кочман (Туреччина)

Опубликовано Університет імені Альфреда Нобеля Пятница, 21 февраля 2020 г.

«Раді вітати в Університеті імені Альфреда Нобеля! Сподіваємося, що наша співпраця з університетом Туреччини, в якому навчається 42 000 студентів, буде плідною, адже ми маємо спільні інтереси у ряді напрямків. З вікон Університету імені Альфреда Нобеля відкривається прекрасний вид на річку Дніпро, тож ми прагнемо, щоб і наші студенти мали нагоду семестр навчатися в корпусах турецького університету з видом на гори та море!», – вітав гостей Борис Холод, президент Університету імені Альфреда Нобеля.

«Ми співпрацюємо з багатьма країнами, проте контакти з українськими університетами – стратегічні для нас. Раді розпочати співпрацю з Університетом імені Альфреда Нобеля, адже маємо спільні спеціальності та англомовні програми, як менеджмент, інформаційні технології, медицина та філологія», – зазначив Гусейн Чечек, ректор університету Мугла Сіткі Кочман.

Після офіційної зустрічі на делегацію чекала екскурсія інноваційним Університетом імені Альфреда Нобеля. Гості завітали в музей Університету, підіймалися в студію 27 каналу (NOBEL TV), заходили до Міжнародної школи бізнесу IBS, відвідали лінгафонні класи та комп’ютерні аудиторії.

На спеціальному засіданні Вченої Ради Університету імені Альфреда Нобеля ректору Гусейну Чечеку було присвоєно звання почесного професора Університету імені Альфреда Нобеля та вручено відповідний диплом. Вже у ролі почесного професора ректор Чечек прочитав студентам лекцію про розвиток науки та технологій: з давніх часів у майбутнє.

Після лекції офіційна делегація зустрілася зі студентами, які приїхали з Туреччини та навчаються на різних програмах в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Нагадаємо, що у 2019 році Університет імені Альфреда Нобеля підписав угоди про співпрацю з новими партнерами з Грузії та Туреччини, університет Мугла Сіткі Кочман - серед них. Це новий приватний заклад вищої освіти в Туреччині, який було засновано в 1993 році. У 2019 році Борис Холод двічі зустрічався з ректором Гусейном Чечеком у Туреччині.