Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Зустрічаємо першокурсників Нобелівським балом та посвятою в студенти!

Все вперше для першокурсників Університету імені Альфреда Нобеля відбувалося під час Нобелівського балу та посвяти в студенти. Вони вже стали частиною великої родини Університету імені Альфреда Нобеля, частиною всесвіту, в якому можливо все.

1 вересня з самого ранку у Меморіально-парковому комплексі «Планета Альфреда Нобеля» збиралися першокурсники з батьками. Представники студентського парламенту знайомили першокурсників з традиціями Університету імені Альфреда Нобеля, допомагали знайти одногрупників, зробити пам’ятні фото на спеціальних локаціях (Студпарламент, студентський клуб стартапів YEP, Workout) та зайняти вигідні місця, щоб побачити яскравий Нобелівський бал першокурсників.

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Рузвідзо Недді Вонгаіше, яка вчиться в Університеті імені Альфреда Нобеля на кафедрі глобальної економіки, вітала першокурсників та гостей свята запальною піснею.

Найголовніше дійство відбувалося на сцені. Першокурсників вітав засновник та президент Університету імені Альфреда Нобеля Борис Холод, ректор Сергій Холод, проректори Ірина Шкура, Ганна Степанова, Олена Красовська, а також завідувачі кафедр.

Президент та засновник Університету імені Альфреда Нобеля Борис Холод звернувся до першокурсників з промовою та привітав з початком нового та відповідально етапу. Він відмітив високі результати ЗНО абітурієнтів та тих, чий результат вражає. Такі здобувачі отримали грант на безкоштовне навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Зверталися до першокурсників й успішні випускники Університету імені Альфреда Нобеля Ігор Деха та Сергій Дашко.

Чарівний вітальний вальс підготували й самі першокурсники.

Урочиста посвята в студенти та Нобелівський бал першокурсників вразили всіх. Між іншим, першокурсники побачили, як вручають стипендії Вченої ради тим здобувачам, які мають найвищий рейтинг у навчанні, а також вручення випускникам британських дипломів.

Ректор Університету імені Альфреда Нобеля Сергій Холод звертався до першокурсників та батьків. Він дякував за довіру та вітав першокурсників в найкращому навчальному закладі України, в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Він також урочисто вручив британські дипломи випускникам унікальної та єдиної в Україні валідованої програми з «International Management» з Університетом Уельсу Triniti Saint David (Велика Британія).

На першокурсників чекала й традиційна загальна фотографія, а також фотографування за спеціальностями.

Першокурсники, вітаємо в команді успішних, адже Ви ухвалили правильне рішення та обрали найкращу долю для себе на найближчі роки! 

Вітаємо зі стартом навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля!


Вам може бути цікаво:

Грант на навчання 2021 вручено

Флешмоб "Здорова Україна 30"

Вручення стипендії Вченої Ради Університету імені Альфреда Нобеля

Можливість навчатися в британському університеті та отримати європейський диплом

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57