Зустрічі з практиками

З нагоди Всесвітнього Дня захисту прав споживачів 15 березня зі здобувачами освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зустрівся Геннадій Федорович Грищенко, голова Громадського об’єднання «Служба захисту прав споживачів України».

Він поділився практичними кейсами та інформацією щодо захисту прав споживачів. Звернув увагу на ті питання, з якими звертаються до «Служби захисту прав споживачів», а також прокоментував ситуації, які траплялися зі здобувачами та надав слушні поради. Геннадій Грищенко застеріг майбутніх підприємців уникати подібних ситуацій та більше приділяти уваги формуванню знань з прав споживача.

Зустрічі з практиками, які часто відбуваються в аудиторіях Університету імені Альфреда Нобеля, є основою формування професіоналізму здобувачів освітньої програми.