Підсумки VII Всеукраїнської науково – практичної конференції «Сучасна вища освіта: проблеми та перспективи»

21 березня 2019 року відбулась VII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і науковців «Сучасна вища освіта: проблеми та перспективи», що організована та проведена кафедрою педагогіки та психології і кафедрою прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов.

В оргкомітет надійшло 110 тез доповідей, представлених студентами, аспірантами, докторантами, кандидатами наук Університету імені Альфреда Нобеля та інших навчальних закладів України.

Тези доповідей

1o

2o

Привітав учасників конференції та побажав творчої наснаги О. Б. Тарнопольський, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри прикладної лінгвістики та методики викладання іноземних мов, який зазначив актуальність висвітлення різних підходів до психологічних та педагогічних аспектів сучасної освітології з метою обміну досвідом та його впровадження до сучасного освітнього середовища.

У роботі конференції взяли участь такі вищі навчальні заклади :

• Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, м. Дніпро;
  • Університет імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро;
  • Нукусськийдержавний педагогічний інститут, м. Нукус, Узбекістан;
  • Мінський державний лінгвістичний університет, м. Мінськ, Республіка Беларусь;
  • КЗВО «Дніпровський педагогічний коледж» Дніпропетровської обласної ради, м. Дніпро;
  • Донбаська національна академія будівництва і архітектури, м. Краматорськ;
  • Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, м. Харків;
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, м. Харків;
  • Харківська медична академія післядипломної освіти, м. Харків;
  • Економічний коледж ДДТУ, м. Кам’янське;
  • ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України», м. Тернопіль;
  • Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, м. Тернопіль;
  • Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) 1 «Ромашка», м. Суми;
  • -Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, м. Глухів;
  • Комунальний заклад вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради, м. Запоріжжя;
  • Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж, м. Мукачево;
  • Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, м. Сєвєродонецьк;
  • ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет», м. Чернівці;
  • Університет Шёвде, м. Шёвде, Швеція;
  • Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж, м. Мукачево;
  • Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія;
  • Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, м. Ужгород.

Тези доповідей учасників було висвітлено за трьома напрямками:

• загальна педагогіка та педагогіка вищої школи;
  • соціальна робота та реабілітація;
  • методика навчання та викладання іноземних мов.

Найкращими визнані доповіді:

• Монастирної Олександри Валентинівни - «Las nuevas tecnologías aplicadas a la enseñanza de la lengua extranjera para futuros profesores de inglés en la escuela terciaria»;
  • Вербицької Олександри Володимирівни - «How to use video to teach English»;
  • Скороход Марини Вадимівни - «Peerteaching как современная методика обучения иностранным языкам»;
  • Філімонової Ірини Сергіївни - «Психологічні особливості дітей, що виховуються у неповних сім’ях»;
  • Куліченко Тетяни Володимирівни - «Сучасні технології професійної підготовки соціальних працівників на тлі проблеми компетентнісного підходу»

Оргкомітет VII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасна вища освіта: проблеми та перспективи» дякує учасникам конференції за співпрацю та бажає творчої наснаги й наукового розвитку.

До нових зустрічей!