Підсумки Х Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Формування механізмів управління якістю та підвищення конкурентоспроможності підприємств»

tezy1На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в Університеті імені Альфреда Нобеля 21 березня 2019 р. відбулася Х Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція молодих вчених та студентів «Формування механізмів управління якістю та підвищення конкурентоспроможності підприємств».

В конференції прийняли участь 196 представників з шести країн (Австрія, Німеччина, Польща, Грузія, Білорусь, Україна). З них – два доктора наук та 17 кандидатів наук.

Учасники конференції з 49 закладів, організацій, підприємств представили дослідження щодо актуальних проблем теорії, практики і перспектив розвитку сучасної торгівлі, організації, функціонування й підвищення ефективності підприємництва; забезпечення конкурентоспроможності продукції і підприємства, розвитку біржової торгівлі як складової ринкової економіки; ринку споживчих товарів в контексті захисту прав споживачів, удосконалення технологій та їх впливу на формування екологічної безпечності і якості товарів, послуг; інноваційного розвитку підприємств.

Збірник тез доповідей

Розповісти