28 березня 2019 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася IV Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених «Соціально-політичні проблеми сучасності». У ній взяли участь представники вищих навчальних закладів: Дніпра, Львова, Одеси, Сєвєродонецька, Старобільська. Студенти та молоді науковці представили своє бачення актуальних проблем політики та політичної науки. Серед тем, які виявилися особливо цікавими учасникам конференції – децентралізація та GR-менеджмент, політичні партії сучасної України, політтехнології та лобізм, етичні стандарти діяльності журналістів, а також участь молоді в політичному житті. Свої наукові результати представили здобувачі спеціальностей «Політологія», «Прикладна лінгвістика» та «Міжнародні економічні відносини» Університету імені Альфреда Нобеля.

Найкращими були визнані доповіді Катерини Невеселої та Любові Недєлько (спеціальність «Політологія» Університету імені Альфреда Нобеля), Ірини Мицко та Василя Горобця (Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського), Лариси Літавщук (спеціальність «Прикладна лінгвістика» Університету імені Альфреда Нобеля) та Анни Вороненко (Комунальний заклад освіти «Спеціалізована школа № 134 гуманістичного навчання та виховання»). Усі учасники отримали сертифікати, а переможці – подяки.

Вітаємо учасників та чекаємо на нові зустрічі!

наука