XXVI Міжнародна науково-практична конференція «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки»

19 квітня кафедра міжнародних економічних відносин та економічної теорії провела чергову Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених та студентів «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки».

con3

Тези доповідей XXVI Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених і студентів «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» - 19 квітня 2019 р.

Це вже 26-та конференція, але актуальність теми ніяк не зменшується, і доповіді викликають велику зацікавленість та обговорення серед учасників.

До організаційного комітету надійшло більше 103 тез доповідей від студентів та молодих учених з України, Узбекистану, Оману та Польщі. Мовами конференції були українська, російська та англійська. Зокрема, на пленарному засіданні дві доповіді з п’яти були англійською, і це аж ніяк не завадило їх активному обговоренню.

con1

con4

con5

con6

Зі вступною доповіддю виступила випускниця кафедри міжнародних економічних відносин і економічної теорії Університету імені Альфреда Нобеля, а нині співвласниця міжнародної торгової компанії, Заріна Шімілевіч.

con2

Доповідачі отримали подяки від Президента Університету імені Альфреда Нобеля за активну участь та змістовні доповіді.

Такі заходи як ця, вже 26-та, міжнародна конференція на тему євроінтеграції, додають оптимізму на тлі проблем, що є в системі української освіти!