Разові спеціалізовані вчені ради з присудження ступеня доктора філософії

Анонси захисту дисертацій

Разова спеціалізована вчена рада – Файермен О.О.

Захист дисертації Файермен Олени Олександрівни, поданої на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями),за темою «Підготовка майбутніх фахівців соціономічної сфери до соціальної підтримки батьків дітей з особливими потребами»

Науковий керівник – Резван Оксана Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри мовної підготовки, педагогіки та психології Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, Міністерство освіти і науки України

Разова спеціалізована вчена рада – Шаравара В.В.

Захист дисертації Шаравари Володимира Володимировича, поданої на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями),за темою «Формування тактично-стратегічної компетентності майбутніх фахівців у галузі інформаційних технологій в умовах освітнього середовища закладу вищої освіти»

Науковий керівник – Лебідь Ольга Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»

Разова спеціалізована вчена рада – Лавніков О.А.

Захист дисертації Лавнікова Олега Артуровича, поданої на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями),за темою «Формування індивідуального стилю професійної діяльності майбутніх перекладачів на засадах міждисциплінарної інтеграції»

Разова спеціалізована вчена рада – Андрєєв В.О.

Захист дисертації Андрєєва Віталія Олександровича, поданої на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями),за темою «Розвиток навичок професійного спілкування викладачів коледжу мистецького спрямування в умовах методичної роботи»

Науковий керівник – Локарєва Галина Василівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри акторської майстерності Запорізького національного університету

Разова спеціалізована вчена рада – Казакевич О.І.

Захист дисертації Казакевич Олени Ігорівни, поданої на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою «Формування лідерської компетентності майбутніх маркетологів в процесі міждисциплінарної підготовки»

Науковий керівник – Прошкін Володимир Вадимович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри математики і фізики Київського університету імені Бориса Грінченка

Разова спеціалізована вчена рада – Коваль Д.В.

Захист дисертації Коваль Діани Володимирівни, поданої на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою «Формування реалістичних професійних домагань майбутніх психологів у процесі магістерської підготовки»

Науковий керівник – Марусинець Мар’яна Михайлівна, доктор педагогічних наук, професор, директор департаменту Освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації

Разова спеціалізована вчена рада – Кожухова Х.В.

Захист дисертації Кожухової Хани Володимирівни, поданої на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою «Підготовка майбутніх учителів гуманітарних спеціальностей до використання цифрових технологій у професійній діяльності»

Наказ №468-ОД від 9.11.2023 р. Про видачу дипломів доктора філософії

Наказ №168 від 06.09.2023 Про утворення разової ради для захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора фiлософiї

Наказ №169 від 13.02.2023 Про утворення разової ради для захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора фiлософiї