Клуб польської мови та культури

Клуб польської мови та культури при Українсько-Польському Центрі сприяння розвитку менеджменту, підприємництва та інвестицій, що в Університеті імені Альфреда Нобеля, запрошує вивчити польську мову, пізнати культуру країни, взяти участь у мовних стажуваннях, польських проєктах RITA та стипендіальних програмах NAWA та Kirkland.

Вчимо говорити, писати та читати за авторською методикою з 2003 року. Вивчення польської мови відбувається за рівнями А1, А2, В1, В2, С1, також слухачі проходять підготовку до складання сертифікаційних іспитів та отримують сертифікати про завершення навчання на курсах. Крім того, надаємо допомогу слухачам, які бажають отримати карту поляка, продовжити навчання або працювати у Польщі.

Заняття проходять на базі Університету імені Альфреда Нобеля. Старт вже у вересні 2021 року.

Цікаво? Тоді запрошуємо на заняття Клубу польської мови та культури! Звертайтеся зараз:

(097) 456-26-06

Анна Бондарович

Mow, pisz, czytaj po polsku razem z nami!