Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Центр франкомовних програм

Про нас

Унікальні франкомовні програми «+F» – це нові перспективи Вашої освіти та роботи!

Основним завданням France Центру франкомовних програм Університету імені Альфреда Нобеля є:

розвиток перспективних напрямків і форм співробітництва з франкомовними партнерами

відкриття нових міжнародних можливостей для викладачів, студентів, аспірантів, науковців та партнерів університету

знайомство з франкомовною культурою.

Ми відкриті для всіх!

Кожен студент, викладач, кафедра або відділ можуть стати учасниками наших програм як індивідуально, так і колективно, навіть якщо ви поки ще не володієте французькою мовою! Наш Центр створений для кожного з вас, і ми готові зробити ваше навчання ще більш захопливим, а вашу роботу або наукові дослідження ще більш ефективними!

Перспективи участі у франкомовних програмах Університету імені Альфреда Нобеля

Знання ще однієї європейської мови (французької)

Мовні та фахові стажування у Франції

Інформаційна, лінгвістична і консультативна підтримка.

Переваги програм для студентів

Перспектива отримання подвійного диплома у французьких вишах

Продовження навчання у франкомовній країні (Франція, Бельгія, Швейцарія, Канада та ін.)

Висока конкурентоспроможність на ринку праці й успішне працевлаштування як в Україні, так і за кордоном.

Переваги програм для викладачів

Наукова співпраця з франкомовними університетами

Закордонні публікації французькою мовою

Отримання грантів на участь в конференціях і стажуваннях в провідних європейських університетах

Розвиток двостороннього співробітництва з європейськими партнерами та колегами

Участь у спільних проєктах із закордонними колегами.

Переваги програм для вчених

Наукова співпраця з франкомовними університетами

Закордонні публікації французькою мовою

Отримання грантів на участь в конференціях і стажуваннях в провідних європейських університетах

Реалізація спільних наукових програм з європейськими партнерами;

Отримання європейських грантів на наукові дослідження;

Подвійне наукове керівництво магістрами та аспірантами з професорами європейських університетів.

А також

Інформаційна, лінгвістична і консультативна підтримка для викладачів, вчених, аспірантів і студентів, які планують або вже здійснюють денне або дистанційне навчання у франкомовних країнах.

Для підприємств, навчальних закладів, громадських організацій, фізичних та юридичних осіб, підприємців будь-якого напрямку діяльності, що бажають розвивати франкомовну мобільність і співпрацю з франкомовними партнерами:

Інформаційна підтримка (інформування про можливості розвитку франкомовної співпраці, участь у конкурсах на отримання грантів і реалізацію міжнародних проєктів від різних фондів, організацій і асоціацій);

Лінгвістичний супровід (експрес-курси та інтенсивні програми з французької мови, адаптовані до завдань певного підприємства);

Послуги усного та письмового перекладу;

Розробка та організація відряджень, лінгвокультурних і професійних стажувань у франкомовних країнах;

Підготовка зустрічей франкомовних делегацій;

Забезпечення франкомовної кореспонденції та редагування документів французькою мовою;

Консультативна підтримка (аналіз можливостей розвитку франкомовного партнерства для певних підприємств з метою досягнення поставлених цілей);

Підбір потенційних партнерів для співпраці;

Визначення стратегії співпраці та налагодження зв'язків з європейськими партнерами;

Консультативний бізнес і лінгвістичний супровід протягом усього періоду співпраці.

Асоціація Франкомовних Лекторів (Association des Intervenants Francophones

Запрошуємо до співпраці франкомовних викладачів, вчених та фахівців усіх напрямків діяльності стати членами нашої Асоціації.

Реєстрація

Форма реєстрації

Контакти

067 391 45 14 Viber, WhatsApp, Telegram

0562 31 24 62

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

наша сторінка

Директор Центру Франкомовних програм
Університету імені Альфреда Нобеля
Яковишена Наталя Юріївна


Вітаємо нашого нового французького партнера!

Із задоволенням інформуємо вас про те, що в жовтні відбулося підписання ще однієї угоди про співпрацю з нашим новим французьким партнером: Федерацією "Обміни Франція - Україна".

Ця Федерація - одна із наймогутніших благодійних французьких організацій, що підтримують українських студентів, які вивчають французьку мову та мріють навчатися або проходити стажування у Франції.

Для більш детального знайомства з діяльністю нашого нового партнера запрошуємо відвідати сайт цієї організації.


Шановні колеги і студенти,

Запрошуємо вас познайомитись із сайтом нашого нового французького партнера, Університета м. Ле Ман:

https://youtu.be/38W0NV2jTUs

http://www.univ-lemans.fr

http://www.univ-lemans.fr/fr/formation/catalogue-des-formations.html#

Інформація на сайті доступна як французькою, так і англійською мовами!

Вивчайте нові можливості щодо вашої співпраці, навчання, стажувань і наукових досліджень! Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь за підтримкою до Центру франкомовних програм (ауд. А 107)!

З новорічними святами вас та найщирішими побажаннями!

Напередодні Нового року традиційно заведено підбивати підсумки минулого. А чи можна щось підбити, коли робота розпочалася лише чотири місяці тому та припала на такий непростий рік? Але ми все ж таки спробуємо це зробити!

У період, коли багато університетів взагалі замислюються над питанням виживання в умовах складної нової реальності лише впевнений в собі, сміливий та потужний виш, що націлений на якість та безумовну впевненість у своєму вірно обраному стратегічному напрямку розвитку, може дозволити собі не тільки працювати, щоби вижити, а й працювати, щоби швидко орієнтуючись у викликах сьогодення, надавати свої послуги в новому форматі якості та, майже неймовірно, але розвивати нові міжнародні напрямки, попри закриті кордони. Фантастика або неймовірна реальність? Дивіться самі!

З 1 вересня 2020 року Університет імені Альфреда Нобеля, який вже має солідну репутацію в плані розвитку англомовного навчання, відкриває свій Центр франкомовних програм. Що може принести цей напрямок у світі беззаперечного лідерства англійської мови? Перш за все це нові можливості для всіх студентів та викладачів, що вчаться або працюють в Університеті: від вивчення французької мови, до участі у міжнародних вебінарах, проєктах, стажуваннях та отриманні французьких дипломів! По-друге – це відкриття нової культури, до якої ми завжди були чутливі, розширення своєї свідомості та кругозору, а також можливість по-новому відкривати для себе звичні речі! По-третє, це шанс вигідно відрізнятися від всіх, хто володіє тільки англійською, яка вже сьогодні стала невіддільною запорукою професійного успіху кожної амбіційної людини, та мати свою унікальну пропозицію, де є володіння ще однією мовою та досвід стажування, навчання та отримання не тільки українського, а й французького диплома.

Що саме вдалося нам зробити, щоб запропонувати своїм слухачам нові можливості? Безумовно так! Перш за все це наші нові французькі партнери! Вже 21 вересня Університет імені Альфреда Нобеля підписав свою першу угоду про співпрацю з одним з найсучасніших і найдинамічніших вищих Франції, Університетом м. Ле Ман. Саме з цим університетом ведеться плідна робота з підготовки сумісних подвійних дипломів. 

Вже у жовтні підписана друга угода про співпрацю з легендарною Федерацією «Обміни Франція-Україна» яка за більш як 30 років свого існування організувала тисячі стажувань для українських студентів у Франції. Саме з ними вже проведено відбір на перші мовно-культурні та професійні стажування для студентів Університету імені Альфреда Нобеля у Франції в наступному році. 

Нарешті третя угода підписана з Асоціацією «Викладання французької мови Франція-Україна». Саме завдяки цій угоді тільки за 3 місяці нам вдалося провести 5 міжнародних вебінарів з досвідченими французькими фахівцями. 

Нашою першою сумісною роботою з Цією Асоціацією стала франкомовна онлайн конференція «Штучний інтелект і кінець епохи праці» з Ерве Фраде, яка організована сумісно з кафедрою Глобальної економіки. 

Ми також організували наш перший телеміст «Париж-Дніпро» з випускниками французької готельно-ресторанної школи в Тонон-Ле Бен та членом команди всесвітньо відомого шеф-кухаря Алена Дюкаса, який було проведено сумісно з кафедрою Міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки. 

Було також організовано тренінг ««Як отримати першу роботу: секрети успішної співбесіди з роботодавцем» з французьким економістом та актором Жан-Клодом Вінно, який був проведений сумісно з Кафедрою інноваційного менеджменту і фінансової аналітики та викликав дуже живу зацікавленість наших слухачів. 

Ми також дізналися багато нового з міжнародного вебінару «Феномен китайської економіки. Куди ведуть її сучасні шовкові шляхи?» за участю провідного французького економіста, фахівця в галузі китайської сучасної економіки, досвідченого лектора французьких та китайських університетів та запрошеного лектора Університету імені Альфреда Нобеля, пана Армана Шанель.Цей захід проведено сумісно з Кафедрою міжнародного маркетингу.

Нарешті останнім заходом у цьому році стала міжнародна святкова дискусійна панель «Новорічна ялинка 2021. Нова мода або реальність?» за участю Жан-Клода Віно та архітекторки й дизайнерки, що народилася у Дніпрі, Ольги Великородної. Саме цей захід дозволив створити святкову та креативну атмосферу для всіх учасників та надихнути на створення своїх дизайнерських ялинок, які дуже скоро з’являться на нашій сторінці у Фейсбук. 

Таким чином протягом дуже короткого проміжку часу учасниками франкомовних онлайн конференцій стали майже 400 людей, серед яких школярі, студенти, викладачі, вчені, керівники підрозділів та просто ті, кому цікава франкомовна культура.

За цей час було також створено курси французької мови для всіх слухачів, які бажають опанувати французькою, організовано презентації франкомовних програм та стажувань, запропоновано програми студентської мобільності +F1, +F2 et+F3.

Центром також було проведено десятки перемовин та зустрічей з франкомовними партнерами, зокрема з Посольством Франції в Україні та Альянс Франсез у місті Дніпрі, підготовлено сотні електронних листів, взято участь у десятках внутрішніх та зовнішніх нарад, міжнародних семінарах, запропонованих всесвітньо відомими французькими видавництвами, Лінгвістичними центрами та Посольствами Франції у різних країнах світу. 

Ми також брали участь у Всеукраїнському Форумі з онлайн викладання, реалізованому в тому числі за підтримки французької фармацевтичної кампанії Серв’є, яка вже 12 років працює в Україні. Ми святкували разом з усім світом День викладача французької мови та пропонували нашим слухачам нові Інтернет-ресурси для знайомства з французькою культурою та вивчення французької мови. 

Ми також брали участь та інформували про Тиждень Франції в Україні та безпрецедентний захід «Французька кар’єра в Україні», де відомі французькі підприємства, які успішно працюють в Україні, представляли переваги працевлаштування у своїх кампаніях та пропонували цікаві тренінги для українських студентів, які бажають працювати на міжнародних та французьких підприємствах. 

Ми створювали офіційну сторінку у Фейсбук, Телеграм каналі та здійснювали постійну підтримку всіх засобів комунікації та інформування від Центру франкомовних програм через сторінку на офіційному сайті Університету, месенджери, електронну пошту та соціальні мережі. 

Кожен крок діяльності нашого Центру дозволяв не тільки досягати поставленої мети, а й відкривав нові горизонти та справжнє задоволення від співпраці з нашими французькими партнерами та спілкування з нашими колегами та студентами. Ми хочемо сказати, що саме в період кризи, коли світ буквально завмер в очікуванні, не тільки можливо, а й необхідно розвивати нові напрямки й нові форми співпраці. Коли здається, що перед тобою тупик, насправді це всього лиш шанс знайти та відчинити нові двері, за якими відкривається цілий небачений досі світ та починається новий етап життя. Саме так, із вдячністю керівництву Університету за стратегічне далекобачення, рішучість у розвитку нових напрямків для своїх слухачів, всім колегам та французьким партнерам, з якими довелося співпрацювати, за підтримку всіх наших ініціатив, ми переходимо в Новий 2021 рік з новими проєктами й перспективами та бажаємо всім чудових новорічних свят та здійснення ваших мрій!


Міжнародна святкова дискусійна онлайн панель «Новорічна ялинка 2021. Нова мода або реальність?»

Цього тижня в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася міжнародна святкова дискусійна онлайн панель «Новорічна ялинка 2021. Нова мода або реальність?»

В цьому заході взяли участь як студенти, викладачі й співробітники Університету імені Альфреда Нобеля та інших вищих навчальних закладів України та Франції, так і старшокласники з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Білої Церкви, а також гості з інших міст України та Франції.

Запрошений французький спікер, Жан-Клод Віно, який розповів нам про давні та сучасні традиції святкування Різдва у Франції, познайомив учасників з особливостями святкового декорування французьких помешкань та різдвяними стравами, які зазвичай подають на Різдво у кожній французькій родині. З нами також буда професійна дизайнерка, архітекторка, художниця та акторка, Ольга Великородна, яка дуже цікаво розповіла про класичні традиції та сучасні тенденції у декоруванні найвідоміших і найочікуваніших новорічних ялинок з паризької Галереї Лафаєт, італійського скляного дому Мурано, а також головної венеціанської ялинки з площі Сан-Марко, яка викликала цього року величезну кількість дискусій і діаметрально протилежних думок! Чим вони відрізняються від своїх попередниць? Чому саме такі рішення демонструє сучасність на найвідоміших майданчиках світу? Учасникам було дуже цікаво отримати відповіді на ці та інші запитання, як і подивитися цілу галерею дизайнерських ялинок, які практично кожен може створити своїми власними руками за допомогою своєї фантазії та підручних засобів!

Ми із задоволенням розміщуємо нашу презентацію, яка була підготовлена сумісно із нашими спікерами та запрошуємо всіх приєднатися до конкурсу «Моя дизайнерська ялинка 2021», що триватиме в Університеті імені Альфреда Нобеля до 5 січня 2021 року!Умови конкурсу дуже прості: до 5 січня 2021 року надішліть на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. фото вашої дизайнерської ялинки, створеної особисто вами або сумісно з вашими друзями чи родиною. Ми розмістимо всі ялинки на нашій сторінці у Фейсбуці й ви зможете подивитися всі роботи, які будуть представлені на конкурс, та запросити своїх друзів проголосувати за вашу ялинку! Ялинки, які наберуть найбільшу кількість «лайків» будуть розміщені на сайті Університету імені Альфреда Нобеля, а їх автори отримають невеличкі подарунки від Центру франкомовних програм!

Наш святковий захід відбувся у співпраці з Федерацією «Обміни Франція-Україна» та Асоціацією «Викладання французької мови Франція-Україна». Ми щиро дякуємо нашим чудовим спікерам, всім учасникам цієї дискусійної панелі, а також особисто викладачам французької мови середніх шкіл №126 (м. Дніпро), №95 (м. Кривий Ріг), №11 (м. Кам’янське) та всім колегам і партнерам, які зробили свій внесок в реалізацію цього проєкту!

Центр франкомовних програм вітає вас з прийдешнім європейським Різдвом та Новим 2021 роком, бажає вам всього найкращого та чекає на ваші дизайнерські ялиночки!


Міжнародний вебінар «Феномен китайської економіки. куди ведуть її сучасні шовкові шляхи?»

3 грудня відбувся міжнародний вебінар «Феномен китайської економіки. куди ведуть її сучасні шовкові шляхи?» за участю провідного французького економіста, фахівця в галузі китайської сучасної економіки, досвідченого лектора французьких та китайських університетів та запрошеного лектора Університету імені Альфреда Нобеля, пана Армана Шанель (м. Гренобль, Франція).

Учасники вебінару познайомились з новими векторами розвитку та новими лідерами сучасної світової економіки, стратегічними планами та новими сухопутними та морськими торговельними маршрутами Китаю, а також економічними прогнозами щодо четвертої глобалізації, яка за всіма ознаками має бути китайською. Учасники вебінару, серед яких були як і провідні українські економісти, викладачі, так і студенти, мали змогу задати усі свої запитання та отримати на них кваліфіковану відповідь. Вперше до нас долучилися також старшокласники середньої спеціалізованої школи з поглибленим вивченням французької мови №126.

Вебінар було організовано Центром франкомовних програм сумісно з Кафедрою міжнародного маркетингу в рамках "Французького клубу", що започаткований Центром Франкомовних Програм. Цей захід став можливим завдяки угоді про співпрацю між Університетом імені Альфреда Нобеля та Федерацією обмінів «Франція-Україна» та Асоціацією «Викладання французької мови Франція-Україна».

Центр Франкомовних програм висловлює щиру подяку нашому французькому лекторові, Арману Шанель, всім учасникам вебінару, а також нашим українським та французьким партнерам за успішну співпрацю в організації цієї зустрічі.


Міжнародний День викладача французької мови

26 листопада відзначається Міжнародний День викладача французької мови!

Свято вперше було організовано у 2019 році. Цього року подія відзначається по всьому світу та відрізняється великою кількістю заходів, що пов'язані із викладанням французької мови.

Центр франкомовних програм Університету імені Альфреда Нобеля вітає всіх викладачів французької мови та їх учнів з цією подією та бажає натхнення у процесі знайомства з однією із найкрасивіших мов світу!

Пропонуємо до вашої уваги посилання на заходи та цікаву інформацію, що пов'язані з викладанням та вивченням французької мови:


Онлайн тренінг «Як отримати першу роботу: секрети успішної співбесіди з роботодавцем» з Жан-Клодом Вінно (м. Гренобль, Франція)

16 листопада відбувся онлайн тренінг «Як отримати першу роботу: секрети успішної співбесіди з роботодавцем» з Жан-Клодом Вінно (м. Гренобль, Франція). Досвідчений лектор і фахівець з менеджменту та кількісного маркетингу, який має великий досвід у сфері управління персоналом, а за сумісництвом актор та режисер, наш запрошений лектор готовий поділився своїм поглядом на основні секрети успішного проходження співбесіди з першого працевлаштування.

Цей тренінг викликав живий інтерес з боку слухачів, оскільки лектор надав немало цінних порад та розглянув це питання як з боку молодого дипломованого спеціаліста, який тільки відкриває для себе професійний світ, так і з боку роботодавця. На що варто звернути увагу кандидатові? Що таке слабкі сигнали, які можуть сказати навіть більше, ніж ретельно підготовлені фрази? На що особливо звертає увагу роботодавець і від чого залежить його остаточне рішення? Як кандидату краще поводитись на співбесіді? Чи варто ставити питання? А яка поведінка і які питання можуть бути зовсім недоречними?

Всі ці та інші аспекти одного з найважливіших етапів професійного життя були висвітлені нашим лекторам, який отримав наприкінці тренінгу багато слів щирої подяки за свої поради. Висновків можна зробити чимало. Один з них завершує тренінг нашого французького фахівця: «Стань тим, хто ти є насправді та займайся тим, що тільки ти можеш робити краще за всіх» (в цитаті Ф. Ніцше).

Це вже третя зустріч, яка цього разу організована сумісно з Кафедрою інноваційного менеджменту і фінансової аналітики. Тренінг супроводжувався перекладом і до нього вперше долучилися також студенти з Білорусі. Наші щомісячні зустрічі відбуваються в форматі "Французького клубу", що створений за ініціативою Центра Франкомовних Програм Університету імені Альфреда Нобеля. Вони відбуваються в межах двосторонньої угоди про співпрацю між Федерацією обмінів «Франція-Україна» та Асоціацією «Викладання французької мови Франція-Україна».

Центр Франкомовних програм висловлює щиру подяку нашому французькому лекторові, Жан-Клоду Вінно, всім учасникам тренінгу, а також нашим українським та французьким партнерам за успішну співпрацю в організації цієї зустрічі.

Чекаємо вас на нашій наступній зустрічі "Французького клубу", яка відбудеться вже 3 грудня та бажаємо здоров'я вам і вашим близьким.


Зустріч ректора Університету імені Альфреда Нобеля з директором Альянс Франсез м. Дніпра

11 листопада відбулася зустріч ректора Університету імені Альфреда Нобеля, Сергія Борисовича Холода, з директором Альянс Франсез м. Дніпра, Тібо Аюном. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.

Ректор заявив про чіткий намір активно розвивати франкомовний напрямок в Університеті та сприяти співробітництву з франкомовними партнерами, зокрема, з Асоціацією Альянс Франсез.

Обидві сторони висловили свою зацікавленість у співпраці та готовності до активної взаємодії в галузі викладання французької мови, розвитку університетського франко-українського партнерства та зв'язків із франкомовними підприємствами, а також сумісної участі в культурних та освітянських проєктах.


Телеміст ПАРИЖ–ДНІПРО за участю випускників Школи готельно-ресторанної справи в Тонон-ле-Бен (Франція)

2 листопада в Університеті імені Альфреда Нобеля відбувся Телеміст ПАРИЖ–ДНІПРО за участю випускників Школи готельно-ресторанної справи в Тонон-ле-Бен (Франція) Микити Тарасова та Максима Зоріна, які зараз продовжують своє навчання та працюють у Парижі.

Успішні, мужні, відверті та цілеспрямовані, вони із задоволенням поділилися своїм власним досвідом з вивчення французької мови, особливостей навчання готельно-ресторанній справі у Франції, функціонування системи французької освіти та можливостей навчання на рівні MBA, а також захопливих професійних стажувань та найціннішої роботи в команді одного з найвідоміших французьких шеф-кухарів Алена Дюкаса.

Всі учасники цієї зустрічі мали можливість отримати відповіді на всі свої запитання щодо особливостей підготовки та реалізації свого навчання або стажування у Франції, а також своєрідності французького менталітету, багатої культурної та гастрономічної спадщини й перспектив професійного і кар'єрного зросту для студентів з досвідом навчання у Франції.

Це вже друга зустріч, яка цього разу організована сумісно з Кафедрою міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки. Наші щомісячні зустрічі відбуваються в форматі "Французького клубу", що створений за ініціативою Центра Франкомовних Програм Університету імені Альфреда Нобеля. Вони відбуваються в межах двосторонньої угоди про співпрацю між Федерацією обмінів «Франція–Україна» та Асоціацією «Викладання французької мови Франція–Україна».

Центр Франкомовних програм висловлює щиру подяку нашим спікерам, Микиті Тарасову та Максиму Зоріну, всім учасникам, а також нашим українськім та французьким партнерам за успішну співпрацю в організації цієї зустрічі.

Чекаємо вас на нашій наступній зустрічі "Французького клубу", яка відбудеться вже 16 листопада та бажаємо здоров'я вам і вашим близьким.


Створюємо нові міжнародні можливості з Університетом Ле Ман

16 жовтня 2020 року відбулася онлайн-зустріч між представниками Університету Альфреда Нобеля та Університету Ле Ман, Франція. Іщенко Тамара Володимирівна, проректор з міжнародної діяльності, Яковишена Наталя Юріївна, директор Центру франкомовних програм, Зінукова Наталія Вікторівна, завідувач кафедри англійської філології та перекладу, та Еліане Елмане, проректор з міжнародних відносин, обговорили питання щодо співробітництва та впровадження програми подвійних дипломів та програми Еразмус+.

Сподіваємося на плідну співпрацю з нашими французькими партнерами!


Раді повідомити, що інформація про підписання договору між Університетом імені Альфреда Нобеля та Університетом м. Ле Ман (Франція) з'явилась на офіційному сайті наших партнерів.


Вітаємо нашого нового французького партнера!

21 вересня 2020 року відбулося підписання міжнародного договору про співпрацю між Університетом імені Альфреда Нобеля та Університетом м. Ле Ман (Франція).

Символічно, що цей договір став кращим подарунком до 27 річниці з Дня народження нашого Університету та є результатом сумісної праці Президентів двох Університетів, Бориса Івановича Холода та Рашида Єль Гержума.

Наш новий французький партнер – це сучасний, динамічний вищий навчальний заклад, що стрімко розвивається, і який вирізняється високою якістю підготовки своїх студентів, визнаним професійним рівнем своїх фахівців, впровадженням найсучасніших підходів до навчання, а також відкритістю до міжнародного співробітництва та студентської та викладацької мобільності. 

Університет м. Ле Ман має багато освітніх програм, які перекликаються з програмами, що надаються в Університеті імені Альфреда Нобеля. Саме тому обидві сторони висловили своє бажання і намір розвивати міжуніверситетські зв’язки та підкреслили свою готовність до плідної співпраці задля надання усім студентам, викладачам та кафедрам своїх Університетів нових можливостей у сфері навчання, науки та розвитку спільних проєктів.

Треба відзначити, що ця подія відбулася завдяки спільній роботі Центру франкомовних програм, Департаменту міжнародного співробітництва, віцепрезиденту Університету, Холоду С.Б, помічниці Курносовій В.Л. та Центру програмно-інформаційних технологій.

image
image
image

Центр франкомовних програм щиро вітає Університет імені Альфреда Нобеля з 27 річницею від Дня народження!

Ми приєднуємося до всіх привітань від українських колег та партнерів, а також із великим задоволенням маємо честь передати привітання від наших перших французьких партнерів, офіційна інформація про яких з'явиться найближчим часом на сайті Університету!

Університет імені Альфреда Нобеля почав з цього року ще активніше вивчати французьку мову! Центр франкомовних програм дякує за підтримку цього напрямку та бажає усім студентам та викладачам Університету, а також усім теперішнім і майбутнім франкофонам наснаги у навчанні та відкриття нових горизонтів через знання французької мови!


Шановні першокурсники!

Щиро вітаємо з початком вашого першого навчального року в Університеті ім. Альфреда Нобеля та ласкаво запрошуємо до Центру франкомовних програм, який відкрито з цього року для кожного з вас!

Долучайтеся до спільноти студентів, які вивчають французьку мову та отримайте шанс взяти участь у програмі "+F1" із можливістю стажування у Франції вже влітку 2021 року!

Ми бажаємо вам нових відкриттів, цікавих зустрічей і захопливої подорожі до країни нових знань та зробимо все можливе, щоб надати вам шанс навчатися, проходити професійні стажування в Європі та отримувати міжнародні сертифікати й дипломи!

Додаткова інформація:

ауд. А107.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 (0562) 31 24 62

+38 (067) 391 45 14 Viber, WhatsApp, Telegram


Центр франкомовних програм розпочав серію зустрічей зі студентами та кафедрами Університету імені Альфреда Нобеля

2 та 3 вересня сумісно з Кафедрою глобальної економіки було організовано перші інформаційні зустрічі, на яких студенти ознайомились з напрямками діяльності Центру та отримали відповіді на свої запитання.

Виражаємо щиру подяку завідувачу кафедри, доктору економ. наук, професору Задої А.О. та його викладачам за співпрацю та плануємо нові зустрічі!


Презентація франкомовних проєктів Університету

3 вересня 2020 року відбулася перша зустріч зі студентами Університету Альфреда Нобеля, які зацікавлені у перспективах участі у франкомовних проєктах нашого навчального закладу.

Центр франкомовних програм дякує усім студентами, які долучилися до цієї події, та усім колегами, які здійснили інформаційну підтримку цього івента.

Наш Центр відкрито для всіх студентів, викладачів та співробітників Університету. Якщо ви та ваші друзі бажаєте бути в курсі всіх новин і подій від нашого Центру, відвідуйте нашу сторінку на офіційному сайті Університету Альфреда Нобеля, приєднуйтесь до нашої сторінки на Фейсбуці або у Телеграмі +38 (067) 391 45 14. Якщо ви маєте запитання або бажаєте отримати додаткову інформацію, ми також чекаємо на вас кожен день в ауд. А 107.

Дякуємо за те, що ви з нами, та бажаємо яскравого навчального року!

image
image
image

Онищенко Маріанна Юріївна

Начальник, старший викладач кафедри англійської філології та перекладу

  • (056) 778-03-81
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тімофєєнко Людмила Петрівна

Заступник начальника Департаменту дидактики

  • (056) 370-36-28
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Камишова Ганна Олександрівна

Фахівець Департаменту дидактики

  • (056) 370-36-28
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коваль Оксана Олександрівна

Фахівець Департаменту дидактики

  • (056) 370-36-28
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57