Говори, читай та пиши по-польськи!

Клуб польської мови та культури при Українсько-Польському Центрі сприяння розвитку менеджменту, підприємництва та інвестицій, що в Університеті імені Альфреда Нобеля, запрошує вивчити польську мову, пізнати культуру країни, взяти участь у мовних стажуваннях, польських проєктах RITA та стипендіальних програмах NAWA та Kirkland.

Вчимо говорити, писати та читати за авторською методикою з 2003 року. Вивчення польської мови відбувається за рівнями А1, А2, В1, В2, С1, також слухачі проходять підготовку до складання сертифікаційних іспитів та отримують сертифікати про завершення навчання на курсах.

Крім того, надаємо допомогу слухачам, які бажають отримати карту поляка, продовжити навчання або працювати у Польщі.

Приємні знижки для студентів Університету імені Альфреда Нобеля - 10%. Знижки також мають члени родини. Увесь роздатковий матеріал входить у вартість навчання!

Заняття проходять на базі Університету імені Альфреда Нобеля з 16:00 та з 18:00. Навчання відбуваються модульно. 1 модуль – один рівень - 4 місяці.

Старт навчання 14 та 21 вересня 2020 року.

Польська культура дуже цікава, а мова подібна до слов'янських, проте добре володіння нею дає значні переваги при продовженні навчання у ЗВО чи пошуку праці у Польщі. Цікаво? Тоді запрошуємо до Клубу польської мови та культури!

Звертайтеся зараз:

(097) 456-26-06

Анна Бондарович

Mów, pisz ta czytaj po polsku razem z nami!