Студентський науковий гурток «Політичний клуб»

План роботи студентського наукового політичного клубу

на 2018/2019 навчальний рік

Термін проведення

1.

Ознайомлення студентів із актуальними науковими проектами, конкурсами, грантами.

протягом року

Пашков В.О., Щолокова Г.В.

2.

Підготовка наукових публікацій, їх обговорення та винесення на науково-практичні конференції.

студенти,

викладачі кафедри

3.

Доповіді членів клубу з проблематики наукових досліджень.

Пашков В.О., наукові керівники, члени клубу

4.

Навчання студентів елементам самостійної дослідницької діяльності, організації та методики наукової творчості.

Пашков В.О., наукові керівники, члени клубу

5.

Засідання клубу на тему: «Політика як мистецтво та професія: наші уявлення та реальність»

вересень 2018 р.

модератори – Щолокова Г.В., Пашков В.О.

6.

Відкрите засідання клубу із запрошенням учнів старших класів на тему: «Конкурентоспроможність політолога на ринку праці»

жовтень 2018 р.

7.

Засідання клубу на тему: «Особливості політичного протесту в умовах глобалізації»

листопад 2018 р.

Ключник Р. М.

8.

Обговорення та визначення тематики доповідей членів клубу для ІV Всеукраїнської наукової конференції «Соціально-політичні проблеми сучасності»

грудень 2018 р.

члени клубу,

наукові керівники

9.

Науково-методичний семінар-тренінг «Дослідницька діяльність: форми та методи (Як написати наукову статтю)»

лютий 2019 р.

10.

Участь із виступами на ІV Всеукраїнській науковій конференції «Соціально-політичні проблеми сучасності»

березень 2019 р.

члени клубу,

наукові керівники

11.

Засідання клубу на тему: «Що і як говорять про політику» (аналіз сучасної політичної мови)»

березень 2019 р.

12.

Засідання клубу на тему: «Президентські вибори: особливості стратегій кандидатів»

квітень 2019 р.

Пащенко В. І.

13.

Засідання клубу на тему: «Від тоталітаризму до демократії: вектор транзиту у Західній Європі після 1945 р.»

травень 2019 р.

Медяник В. Ю.

Керівник клубу, ст. викладач кафедри політології та міжнародних відносин, к.політ.н.
В.О.Пашков