Центр франкомовних програм

Святковий конкурс «Моя ялинкова прикраса – 2022»

Центр франкомовних програм та департамент маркетингу запрошують взяти участь у святковому конкурсі «Моя ялинкова прикраса – 2022»?

Ялинкові кульки та іграшки, казкові персонажі та гірлянди, ялинкові екоприкраси та всі інші ваші сміливі дизайнерські рішення для прикрашання новорічної ялинки - всі ці власноруч створені святкові прикраси можуть взяти участь у нашому конкурсі та принести вам приємні подарунки!

Напередодні Різдвяних та Новорічних свят створюйте свої власні дизайнерські ялинкові прикраси, та беріть участь у нашому конкурсі та відчуйте справжню атмосферу різдвяної казки!

Для участі у конкурсі надсилайте фото вашої ялинкової прикраси!

?Конкурс проводиться за номінаціями:

• номінація «Ялинкові прикраси» - новорічні іграшки для ялинки (кульки, казкові персонажі, інші підвісні вироби);
  • номінація «Гірлянди та віночки» – авторські новорічні гірлянди та різдвяні віночки;.
  • номінація «Символ 2022 року» – Тигр.

❗️Умови конкурсу:

• До конкурсу приймаються тільки ваші власноруч створені ялинкові вироби.
  • Участь можна брати в будь-якій з номінацій або в усіх відразу.
  • Кожен учасник може виставити не більше двох робіт у кожній номінації.
  • Конкурс відкрито для всіх вікових категорій учасників: школярі, студенти, дорослі.

Критерії оцінювання:

• оригінальність ідеї
  • святковий дизайн
  • якість виготовлення
  • естетичний вигляд
  • загальне враження

?Календар конкурсу:

22.11.21 – 12.12.21 – надсилайте фото ваших ялинкових прикрас (виробів) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою «Моя ялинкова прикраса - 2022», вказавши ваші прізвище та ім’я, категорію учасника (школярі, студенти, дорослі), номінацію, місто, ваш навчальний заклад або та контактні телефони;

з 13.12.21 по 16.12.21 (до 12.00) – дивіться самі та запрошуйте ваших близьких та друзів проголосувати за кращу ялинкову іграшку на акаунті Центру франкомовних програм Університету імені Альфреда Нобеля в Інстаграм (duan.parle.francais);

17.12.21 – підбиття підсумків конкурсу Журі;

18.12.21 – оголошення переможців конкурсу.

?Визначення переможців

Переможець у кожній номінації визначається в результаті голосування журі конкурсу.

Журі: оргкомітет Університету ім. Альфреда Нобеля та глядацьке Журі (найбільше «лайків» в Інстаграм)

Перемагають роботи, які набрали найбільшу кількість голосів.

Призи

Засновано 3 призи для переможців (по 1 на кожну номінацію).

Переможці нагороджуються:

• Дипломом;
  • Солодким подарунком від спонсорів;
  • Сувенірами від Університету імені Альфреда Нобеля.

Засновано 6 заохочувальних призів (по 2 на кожну номінацію). Переможці нагороджуються:

• Дипломом учасника;
  • Сувенірами від Університету імені Альфреда Нобеля.

Усі учасники отримують сертифікат.

Організатор залишає за собою право відзначити додатковими призами роботи обраних журі, які не увійшли до списку переможців.

Чекаємо на фото ваших ялинкових прикрас (виробів) та ласкаво запрошуємо до Університету імені Альфреда Нобеля, якщо ви маєте бажання власноруч прикрасити вашою дизайнерською ялинковою іграшкою нашу студентську ялинку!

КОНТАКТИ:

Центр франкомовних програм

вул. Січеславська Набережна 18, ауд. А 107

Дніпро, Україна 49000

Тел.: +38 (0562) 31 24 62

+38 (067) 391 45 14 Viber, Telegram

t.me/centre_francais_universite_Nobel/211

Вітаємо нашого нового французького партнера!

Із задоволенням інформуємо вас про те, що в жовтні відбулося підписання ще однієї угоди про співпрацю з нашим новим французьким партнером: Федерацією "Обміни Франція - Україна".

Ця Федерація - одна із наймогутніших благодійних французьких організацій, що підтримують українських студентів, які вивчають французьку мову та мріють навчатися або проходити стажування у Франції.

Для більш детального знайомства з діяльністю нашого нового партнера запрошуємо відвідати сайт цієї організації.

Шановні колеги і студенти,

Запрошуємо вас познайомитись із сайтом нашого нового французького партнера, Університета м. Ле Ман:

Інформація на сайті доступна як французькою, так і англійською мовами!

Вивчайте нові можливості щодо вашої співпраці, навчання, стажувань і наукових досліджень! Якщо у вас виникли запитання, звертайтесь за підтримкою до Центру франкомовних програм (ауд. А 107)!