Асоціація випускників

Загальні положення

Асоціація є добровільною організацією, яка об'єднує випускників, студентів, співробітників Університету імені Альфреда Нобеля (далі – Асоціація випускників), інших зацікавлених фахівців для здійснення цілей і завдань, передбачених «Положенням про асоціацію випускників».

Асоціація створена і функціонує відповідно до Конституції та чинного законодавства України, законодавства тих країн, територією яких Асоціація поширює свою діяльність, а також відповідно до «Положення про асоціацію випускників».

Асоціація створена і функціонує на основі добровільності, рівноправ'я її членів, самоврядування, законності та гласності.

Асоціація не є прибутковою організацією і не ставить собі за мету здобуття прибутку.

Керівництво Асоціацією здійснюється правлінням на чолі з головою. Асоціація розробляє та використовує власну символіку.

Надіслати заявку

Мета асоціації

Завдання асоціації

Членство в асоціації. права і обов'язки її членів