Здійснюємо набір до Школи з управління ріелторською діяльністю!

Університет імені Альфреда Нобеля разом зі спеціалістами Дніпропетровського регіонального відділення Спілки фахівців з нерухомого майна України продовжує готувати відповідно актуальним вимогам висококваліфікованих ріелторів.

Слухачі Школи отримають унікальні теоретичні та практичні знання для роботи на ринку нерухомості від наших експертів.

На заняттях ви дізнаєтеся всі засади роботи сучасного спеціаліста: від основ ріелторської діяльності, маркетингу до психологічних особливостей операцій з нерухомістю, а також розвиватимете професійні навички ріелтора під час практичних занять.
Ми вже маємо відмінні відгуки випускників цієї програми, чим безперечно пишаємося. Адже серед них були як початківці, так і ті, хто вже давно працює з нерухомістю!

Усі слухачі отримають документ державного зразка про закінчення Школи з управління ріелторською діяльністю.

Охоче запрошуємо на навчання з перспективним майбутнім!

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(056) 720-71-41
(093) 527-40-62