Освіта та кар’єра
Має ступінь бакалавра з китайської філології, здобутий у 2023 році в ДНУ ім. Олеся Гончара.
У 2025 році здобув ступінь магістра з перекладу в Університеті ім. Альфреда Нобеля.
Має досвід роботи перекладача у вигляді низки робіт з письмового перекладу, активно продовжує розвиватися як професіонал у сфері як письмового, так і усного перекладу.
Наразі працює викладачем в Університеті Альфреда Нобеля, а також працює у сфері торгівлі, де використовує свої знання китайської та англійської мов.
Наукові інтереси та публікації
Сфера наукових інтересів:
Перекладацькі технології, міжкультурна комунікація, порівняльна філологія, прикладна лінгвістика, перекладознавство.
Участь у міжнародних науково-практичних конференціях:
Х Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Молодь України у контексті міжкультурної комунікації», тема доповіді: “Типологія структур вторинної предикації”
Наукові публікації:
“Типологія структур вторинної предикації” – Х Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Молодь України у контексті міжкультурної комунікації»