День Еразмус+ для здобувачів спеціальності «Менеджмент»

Осінь – час задуматися про програми академічної мобільності на весняний семестр.

26 вересня 2019 р. для здобувачів другого, третього та четвертого курсів спеціальності «Менеджмент» було проведено День Еразмус+, в рамках якого виступили: Таран Сергій, здобувач 2 курсу ступеня магістра спеціальності «Менеджмент», Голова громадської організації «Молодь Дніпра»; Іщенко Тамара Володимирівна, Проректор з питань міжнародного співробітництва та міжнародної акредитації; Землянкіна Валерія, здобувач 4 курсу ступеня бакалавра спеціальності «Менеджмент».

Таран Сергій розповів про можливості програми Еразмус+ в Україні. Це не тільки академічна мобільність, а й багато проектів, спрямованих на підтримку співпраці й реформ, а також мобільності молоді. Також Сергій дав практичні поради з пошуку цікавих проектів для участі.

Іщенко Тамара Володимирівна представила можливості для здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля для участі програмах академічної мобільності на весняний семестр, про організації підготовки пакету документів та участі в конкурсі.

Землянкіна Валерія поділилась досвідом участі в програмі «Семестр за кордоном» в рамках Еразмус+ в березні-липні 2019 р. в Університеті м. Рієка, Хорватія. Валерія поділилась враженнями про участь в програмі, розповіла багато інтересного про навчання в Хорватії.

Сподіваємось на активну участь майбутніх менеджерів в програмах мобільності, новий досвід та враження!

Розповісти