Nobel team, вперед до перемоги в конкурсі LoNG-2019!

16 жовтня 2019 р. відбулася організаційна зустріч Всеукраїнського студентського конкурсу LoNG-2019 (Look of New Generation / Погляд нового покоління). Захід відбувся в Академії праці, соціальних відносин і туризму, м. Київ.

В зустрічі взяли участь представники команд, члени Оргкомітету Конкурсу, представники компаній-партнерів: від Глобального договору ООН в Україні – Голова правління Тетяна Сахарук, від Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти – Голова Ради Людмила Яковлєва, Почесна Голова ради Ніна Ушакова, директор Людмила Горохова, від Київської Бізнес Школи та Академії праці, соціальних відносин і туризму – Президент школи та проректор Академії Ярослав Головко, від Міністерства економіки України – начальник управління Павло Онищенко, від НАЕК Енергоатом – начальник відділу Рената Яресько, від компанії Кернел – начальник відділу Наталя Кульчицька.

Від Університету імені Альфреда Нобеля на зустрічі були представники команди Nobel team, здобувачі 2 курсу спеціальності «Менеджмент» Віннікова Еліна, Александрова Аліна, Касьяненко Марія, Манько Михайло.

Бажаємо команді Nobel team цікавої роботи над конкурсним завданням, виходу в другий тур та перемоги!

Розповісти