Професійний розвиток здобувачів спеціальності «Менеджмент» в інноваційних галузях

Стародуб Михайло, здобувач магістратури спеціальності «Менеджмент» прийняв участь у 11-му Міжнародному форумі та виставці сталої енергетики Центральної та Східної Європи «SEF 2019 Kyiv», який відбувся 16-18 жовтня 2019 року в м. Київ.

Даний захід спрямований на ознайомлення з тенденціями розвитку ринку «зеленої» енергетики, недоліками і методами їх подолання, а також інноваціями відновлювальних джерел енергії та енергоефективності.

Метою зустрічі було залучення інвесторів України, Європи та інших країн, презентація провідних організацій, спрямованих на альтернативну енергетику та розвиток галузі з метою відкритого спілкування на В2В зустрічах з метою подальшої спільної співпраці.

Бажаємо успіхів в розбудові альтернативної енергетики та енергоефективності в Україні!

Розповісти