Brain-storming з ПДФО

16 жовтня 2019 р. кафедрою міжнародних фінансів, обліку та оподаткування проведено заняття у вигляді brain-storming зі школярами з 39, 22, 132, 130, 53, 113 шкіл на знання ПДФО, який проводила к.е.н., доцент Вареник В. М.

На занятті школярі отримали інформацію про податок з доходів фізичних осіб (ПДФО), після чого їм були запропоновані ситуації, вирішення яких потребувало показати вміння швидко приймати рішення і обґрунтовувати їх. Час на вирішення завдань був обмежений. Кожній команді необхідно було надати свої відповіді й пояснити рішення. Також школярі розраховували яку заробітну плату вони б отримали, якщо б працювали.

Після проведених розрахунків та проаналізованих ситуацій школярі зрозуміли, які суми податку їм потрібно заплатити державі та які операції підлягають оподаткуванню.

Розповісти