Клуб маркетолог: провідні тренди маркетингу-2019

30 жовтня в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулося чергове засідання клубу Маркетолог під керівництвом доцента кафедри міжнародного маркетингу Яременко Світлани Степанівни.

Гостем і спікером клубу Маркетолог була Катерина Антоненко, фахівець зі зв’язків з громадськістю компанії Comfy, випускниця спеціальності Маркетинг, Університету імені Альфреда Нобеля.

Студенти, спеціальності Маркетинг дізналися про нові тренди маркетингу 2019, типові помилки рекламних кампаній та роль креативу в діяльності маркетолога. Студенти цікавилися ключовими етапами при побудові своєї майбутньої кар’єри в українських та зарубіжних компаніях.

Отримали велике задоволення від зустрічі і студенти і спікер, яка розповіла, що отримала заряд позитивної енергії від майбутніх фахівців в галузі маркетингу.

Розповісти