Холод Сергій Борисович

Ректор Університету імені Альфреда Нобеля, доктор економічних наук, професор.

Звіт ректора за 2022 рік

Вищу освіту отримав у Дніпропетровському університеті економіки та права (нині Університет імені Альфреда Нобеля). Навчався у школі консультантів з управління, в мовній школі у Великобританії.

Директор Дніпровського регіонального благодійного фонду «Українсько-польський центр сприяння розвитку менеджменту, підприємництва та інвестицій».

Співавтор проєкту створення та організації діяльності телерадіокомпанії «Співдружність» УПЦ (27 ТВК) при Університеті імені Альфреда Нобеля, автор і розробник новітньої системної співпраці з європейськими структурами у сфері вищої освіти, інформаційних технологій, управління вищими закладами освіти.

Ефективно співпрацює з грантодавцями, що дає змогу отримувати гранти Міжнародного фонду «Відродження».

Співавтор розробки системи управління засобами проєктного менеджменту, методів медіа планування в Університеті імені Альфреда Нобеля, співавтор створення інформаційно-аналітичних центрів в Києві та Дніпрі по залученню широких кіл наукової та бізнесової громадськості у діяльність України та Польщі.

Співрозробник заходів з підготовки та проведенню інвестиційних проєктів в рамках Українсько-Польського центру з питань впровадження енергоощадних технологій, впровадження сучасних систем забезпечення навчальних процесів для ЗВО приватної форми власності з використанням досвіду Польщі у пристосуванні навчальних процесів до вимог та стандартів ЄС.

Автор та організатор конференцій, круглих столів, економічних, бізнесових форумів та інших зустрічей з громадськими діячами, представниками бізнес-кіл, студентами на регіональному та міжнародному рівнях.