Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Нагороди

Нагороди - 2016

nsgoroda2016

14-16 квітня 2016 року. Виставка "Освіта та кар`єра. Освіта за кордоном".
Університет імені Альфреда Нобеля нагороджено золотою медаллю "За досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу"

Нагороди - 2015

gramveter

Всеукраїнське визнання ідеї створення і багаторічної діяльності
Університету третього віку

Нагородження Президента університету Бориса Івановича Холода Почесною Грамотою Ради ветеранів України за відкриття та багаторічну діяльність першого в Україні Університету третього віку.

vist5

Золота медаль XXVII міжнародної спеціалізованої виставки "Освіта та кар’єра – 2015"у номінації "Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки" та почесне звання "Лідер міжнародної діяльності".

Нагороди - 2014

Університет імені Альфреда взяв активну участь у XXV Міжнародній спеціалізованій виставці "Освіта та кар’єра – 2014", яка відбулась у Києві.

Стенд Університету представив презентацію активної профорієнтаційної діяльності, зокрема 5-річного досвіду «Підприємницької майстерні» на базі кафедри товарознавства і торговельного підприємництва.

Саме ця діяльність університету отримала високу оцінку організаторів XXV Міжнародної виставки "Освіта і кар’єра" у Києві у всеукраїнському конкурсі, за що Університет імені Альфреда Нобеля було нагороджено Золотою медаллю у відповідній номінації.

golgmed

Нагороди - 2013

11-13 квітня 2013 року в Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) відбулися: щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – 2013" та виставка закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном”.

За рішенням жюрі рейтингового конкурсу Золотою медаллю у номінації "Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології" нагороджено Університет імені Альфреда Нобеля - за створення телевізійного циклу та просвітницького проекту "Шляхом інновацій – до нових стандартів", а також за проведення циклу тематичних семінарів для вчителів Дніпропетровської області.

zolmed13

Нагороди - 2012

ukrnag

evnagzol

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57